• FC RDC 35+2

  • FC RDC 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Lubberts, VincentOverige stafTeammanager
    Ros, TeshOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 nov. 10:00FC RDC 35+2 - Eerbeekse Boys 35+1Sportcomplex Borgele
    8 nov. 10:00FC RDC 35+2 - FC Dalfsen 35+1Sportcomplex Borgele
    15 nov. 10:30FC Dalfsen 35+1 - FC RDC 35+2Sportpark Gerner
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    4 okt.FC RDC 35+2 - Robur et Velocitas 35+12 - 1
  • Poulestanden FC RDC 35+2 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eerbeekse Boys 35+144002141712
    2FC RDC 35+222005326
    3FC Dalfsen 35+121018713
    4Epse 35+1210123-13
    5Robur et Velocitas 35+1410368-23
    6Heino 35+1200237-40
    7sv Reaal Dronten 35+12002013-130
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bos, Peter van denTeamspeler
    Drent, DaanTeamspeler
    Egberts, RemkoTeamspeler
    Hagen, AlexTeamspeler
    Hollewand, JorikTeamspeler
    Jansen van 't Laar, AncoTeamspeler
    Kleinsmann, RonaldTeamspeler
    Laar, Ton vanTeamspeler
    Lubberts, VincentTeamspeler
    Pleiter, MarcelTeamspeler
    Pluuren, Eelko vanTeamspeler
    Uk, SorpheaTeamspeler
    Weenum, Edwin vanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC RDC 35+2

    VS

    Eerbeekse Boys 35+1

    01 november 202610:00 uur
    Sportcomplex Borgele veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 35+2

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd