• FC RDC 35+2

  • FC RDC 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aalpoel, BasOverige stafTeammanager
    Haas, Edwin deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    9 okt. 09:30FC RDC 35+2 - Epse 35+1Sportcomplex Borgele
    16 okt. 09:30Wijhe '92 35+1 - FC RDC 35+2Gemeentelijk Sportpark
    23 okt. 10:00FC RDC 35+2 - Sc. Overwetering 35+1Sportcomplex Borgele
    30 okt. 10:00FC RDC 35+2 - Hoonhorst 35+1Sportcomplex Borgele
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 okt.SVO MO13-1 - COLMSCHATE MO13-32 - 0
  • Poulestanden FC RDC 35+2 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC RDC 35+121104044
    2SDOL 35+121106334
    3Sc. Overwetering 35+111004223
    4Wijhe '92 35+111003213
    5Dalfsen 35+121018713
    6Rohda Raalte 35+110102201
    7Heino 35+1201114-31
    8FC RDC 35+200000000
    9Epse 35+1100124-20
    10Hoonhorst 35+12002410-60
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalpoel, BasTeamspeler
    Belabid, AppieTeamspeler
    Bos, Peter van denTeamspeler
    Brinks, MarcoTeamspeler
    Egberts, RemkoTeamspeler
    Foppes, AlexTeamspeler
    Goos, GertTeamspeler
    Haas, Edwin deTeamspeler
    Hagen, AlexTeamspeler
    Jansen van 't Laar, AncoTeamspeler
    Kleinsmann, RonaldTeamspeler
    Laar, Nick vanTeamspeler
    Laar, Ton vanTeamspeler
    Ledeboer, JonnyTeamspeler
    Lubberts, VincentTeamspeler
    Martin, BasTeamspeler
    Pleiter, MarcelTeamspeler
    Pluuren, Eelko vanTeamspeler
    Polen, Maarten vanTeamspeler
    Ros, TeshTeamspeler
    Weenum, Edwin vanTeamspeler
    Zwaan, Jeroen van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC RDC 35+2

    VS

    Epse 35+1

    09 oktober 202209:30 uur
    Sportcomplex Borgele veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 35+2

    0592 Mannen 35+ Zondag

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd