• FC RDC 35+2

  • FC RDC 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aalpoel, BasOverige stafTeammanager
    Haas, Edwin deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 meiHoonhorst 35+1 - FC RDC 35+21 - 1
    20 meiFC RDC 35+2 - SDOL 35+13 - 1
    18 meiSVO DEVENTER 21 MO20-2 - VOORWAARTS T MO20-10 - 0
    18 meiSVO DEVENTER 21 MO15-1 - OENE MO15-10 - 0
    14 meiRDC JO19-1 - GO AHEAD JO19-12 - 2
    12 meiFC RDC 35+1 - FC RDC 35+21 - 3
  • Poulestanden FC RDC 35+2 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wijhe '92 35+120190183107357
    2Heino 35+120132549301941
    3FC RDC 35+21910454352-934
    4Rohda Raalte 35+119103663313233
    5Epse 35+118101759372231
    6FC RDC 35+1188284244-226
    7Dalfsen 35+1197393053-2324
    8SDOL 35+11862103742-520
    9Sc. Overwetering 35+11842122649-2314
    10Hoonhorst 35+11915132754-278
    11SV Twello 35+11814132481-577
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalpoel, BasTeamspeler
    Belabid, AppieTeamspeler
    Bos, Peter van denTeamspeler
    Brinks, MarcoTeamspeler
    Egberts, RemkoTeamspeler
    Foppes, AlexTeamspeler
    Haas, Edwin deTeamspeler
    Hagen, AlexTeamspeler
    Jansen van 't Laar, AncoTeamspeler
    Kleinsmann, RonaldTeamspeler
    Laar, Nick vanTeamspeler
    Laar, Ton vanTeamspeler
    Ledeboer, JonnyTeamspeler
    Lubberts, VincentTeamspeler
    Martin, BasTeamspeler
    Pleiter, MarcelTeamspeler
    Pluuren, Eelko vanTeamspeler
    Polen, Maarten vanTeamspeler
    Ros, TeshTeamspeler
    Weenum, Edwin vanTeamspeler
    Zwaan, Jeroen van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 35+2

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,26

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,74

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,79

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd