• FC RDC 35+2

  • FC RDC 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aalpoel, BasOverige stafTeammanager
    Haas, Edwin deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC RDC 35+2 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rohda Raalte 35+219151375284746
    2Heino 35+120125378453341
    3Dalfsen 35+120104662521034
    4Wijhe '92 35+12010375445933
    5Hoonhorst 35+11992863501329
    6SDOL 35+11782749371226
    7FC RDC 35+2188195864-625
    8Epse 35+11966763521124
    9Rohda Raalte 35+11862106677-1120
    10Lemelerveld 35+12033143198-6712
    11Sc. Overwetering 35+12023153384-519
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalpoel, BasTeamspeler
    Belabid, AppieTeamspeler
    Bos, Peter van denTeamspeler
    Brinks, MarcoTeamspeler
    Egberts, RemkoTeamspeler
    Foppes, AlexTeamspeler
    Goos, GertTeamspeler
    Haas, Edwin deTeamspeler
    Hagen, AlexTeamspeler
    Jansen van 't Laar, AncoTeamspeler
    Kleinsmann, RonaldTeamspeler
    Laar, Ton vanTeamspeler
    Ledeboer, JonnyTeamspeler
    Lubberts, VincentTeamspeler
    Martin, BasTeamspeler
    Pleiter, MarcelTeamspeler
    Pluuren, Eelko vanTeamspeler
    Polen, Maarten vanTeamspeler
    Ros, TeshTeamspeler
    Weenum, Edwin vanTeamspeler
    Zwaan, Jeroen van derTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 35+2

    0592 Mannen 35+ Zondag

    3,22

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,39

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd