• FC RDC 35+2

  • FC RDC 35+2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aalpoel, BasOverige stafTeammanager
    Haas, Edwin deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    22 mei. 09:30SDOL 35+1 - FC RDC 35+2Sportpark De Achterberg
    29 mei. 10:00FC RDC 35+2 - Lemelerveld 35+1Sportcomplex Borgele
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 mei.FC RDC 35+2 - Epse 35+12 - 4
  • Poulestanden FC RDC 35+2 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rohda Raalte 35+215131160174340
    2Heino 35+119124375423340
    3Dalfsen 35+1199465951831
    4Wijhe '92 35+1189364940930
    5Hoonhorst 35+1178185748925
    6SDOL 35+1167274435923
    7Epse 35+11865761501123
    8FC RDC 35+2167185058-822
    9Rohda Raalte 35+11651105871-1316
    10Lemelerveld 35+11632112074-5411
    11Sc. Overwetering 35+11822143178-478
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalpoel, BasTeamspeler
    Belabid, AppieTeamspeler
    Bos, Peter van denTeamspeler
    Brinks, MarcoTeamspeler
    Egberts, RemkoTeamspeler
    Foppes, AlexTeamspeler
    Goos, GertTeamspeler
    Haas, Edwin deTeamspeler
    Hagen, AlexTeamspeler
    Jansen van 't Laar, AncoTeamspeler
    Kleinsmann, RonaldTeamspeler
    Laar, Ton vanTeamspeler
    Ledeboer, JonnyTeamspeler
    Lubberts, VincentTeamspeler
    Martin, BasTeamspeler
    Pleiter, MarcelTeamspeler
    Pluuren, Eelko vanTeamspeler
    Ros, TeshTeamspeler
    Weenum, Edwin vanTeamspeler
    Zwaan, Jeroen van derTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    SDOL 35+1

    VS

    FC RDC 35+2

    22 mei 202209:30 uur
    Sportpark De Achterberg veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 35+2

    0592 Mannen 35+ Zondag

    3,13

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,38

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd