• FC RDC 35+1

  • FC RDC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC RDC 35+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wijhe '92 35+120190183107357
    2Heino 35+120132549301941
    3Rohda Raalte 35+120113669313836
    4FC RDC 35+21910454352-934
    5Epse 35+118101759372231
    6FC RDC 35+1198294250-826
    7Dalfsen 35+1197393053-2324
    8SDOL 35+11862103742-520
    9Sc. Overwetering 35+11942132753-2614
    10SV Twello 35+11924132882-5410
    11Hoonhorst 35+11915132754-278
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Azyaman, AliTeamspeler
    Berends, JanTeamspeler
    Beumer, AllanTeamspeler
    Beusekamp, MarvinTeamspeler
    Brinkhof, EdwinTeamspeler
    Brouwer, ArnonTeamspeler
    Holtkamp, ErikTeamspeler
    Keulen, Lammert vanTeamspeler
    Savelkoel, MikeTeamspeler
    Savelkoel, RonaldTeamspeler
    Scholten, GeoTeamspeler
    Seegers, SvenTeamspeler
    Severein, ErwinTeamspeler
    Timmer, AlexTeamspeler
    Turfboer, KarelTeamspeler
    Uk, SorpheaTeamspeler
    Waarde, Gerty van derTeamspeler
    Wiltink, Gert JanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,21

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,63

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,37

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd