• FC RDC 35+1

  • FC RDC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    17 mrt. 10:00FC RDC 35+1 - Epse 35+1Sportcomplex Borgele
    24 mrt. 10:00SV Twello 35+1 - FC RDC 35+1Sportpark Zuiderlaan
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 feb.Hoonhorst 35+1 - FC RDC 35+13 - 4
  • Poulestanden FC RDC 35+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Wijhe '92 35+11110015034730
    2Rohda Raalte 35+1960328161218
    3Epse 35+11060429171218
    4FC RDC 35+285032031-1115
    5SDOL 35+184222112914
    6Heino 35+1104241919014
    7FC RDC 35+184132023-313
    8Sc. Overwetering 35+1113172027-710
    9Dalfsen 35+192251032-228
    10Hoonhorst 35+1101271525-105
    11SV Twello 35+1101271643-275
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Azyaman, AliTeamspeler
    Berends, JanTeamspeler
    Beumer, AllanTeamspeler
    Beusekamp, MarvinTeamspeler
    Brinkhof, EdwinTeamspeler
    Brouwer, ArnonTeamspeler
    Holtkamp, ErikTeamspeler
    Keulen, Lammert vanTeamspeler
    Savelkoel, MikeTeamspeler
    Savelkoel, RonaldTeamspeler
    Scholten, GeoTeamspeler
    Seegers, SvenTeamspeler
    Severein, ErwinTeamspeler
    Timmer, AlexTeamspeler
    Turfboer, KarelTeamspeler
    Uk, SorpheaTeamspeler
    Waarde, Gerty van derTeamspeler
    Wiltink, Gert JanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC RDC 35+1

    VS

    Epse 35+1

    17 maart 202410:00 uur
    Sportcomplex Borgele veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,88

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,63

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd