• FC RDC 35+1

  • FC RDC 35+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieInfo
    9 okt. 09:30FC RDC 35+1 - Rohda Raalte 35+1Sportcomplex Borgele
    30 okt. 10:00FC RDC 35+1 - SDOL 35+1Sportcomplex Borgele
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 okt.Heino 35+1 - FC RDC 35+10 - 0
    1 okt.SVO MO13-1 - COLMSCHATE MO13-32 - 0
    25 sep.FC RDC 35+1 - Hoonhorst 35+14 - 0
  • Poulestanden FC RDC 35+1 ( 1e klasse 3 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC RDC 35+121104044
    2SDOL 35+121106334
    3Sc. Overwetering 35+111004223
    4Wijhe '92 35+111003213
    5Dalfsen 35+121018713
    6Rohda Raalte 35+110102201
    7Heino 35+1201114-31
    8FC RDC 35+200000000
    9Epse 35+1100124-20
    10Hoonhorst 35+12002410-60

    Poulestanden FC RDC 35+1 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 59 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IJsselstreek 221108444
    2Sallandia 4210158-33
    3FC RDC 35+1201145-11
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Azyaman, AliTeamspeler
    Berends, JanTeamspeler
    Beumer, AllanTeamspeler
    Beusekamp, MarvinTeamspeler
    Brinkhof, EdwinTeamspeler
    Brouwer, ArnonTeamspeler
    Holtkamp, ErikTeamspeler
    Keulen, Lammert vanTeamspeler
    Savelkoel, MikeTeamspeler
    Savelkoel, RonaldTeamspeler
    Scholten, GeoTeamspeler
    Seegers, SvenTeamspeler
    Severein, ErwinTeamspeler
    Turfboer, KarelTeamspeler
    Uk, SorpheaTeamspeler
    Waarde, Gerty van derTeamspeler
    Wesselink, RobTeamspeler
    Wiltink, Gert JanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC RDC 35+1

    VS

    Rohda Raalte 35+1

    09 oktober 202209:30 uur
    Sportcomplex Borgele veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 35+1

    0592 Mannen 35+ Zondag

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd