• 4 vrijdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Essen, Sander vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. 21:00FC RDC 4 - Go Ahead Deventer 1Keizerslanden (Deventer)
    26 apr. 20:30SV Twello 3 - FC RDC 4Zuiderlaan sporthal (Twello)
    10 mei. 20:00DAVO 3 - FC RDC 4Kroon de (Deventer)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 apr.FC RDC 4 - FC RDC 53 - 1
    6 apr.SVO VR1 - Beekbergen VR10 - 0
    6 apr.SVO MO15-1 - Victoria Boys MO15-10 - 0
    6 apr.RDC MINI's - RDC MINI's0 - 0
    5 apr.FC RDC 4 - DAVO 31 - 6
    30 mrt.RDC MINIs - RDC MINIs0 - 0
    29 mrt.Go Ahead Deventer 1 - FC RDC 43 - 9
  • Poulestanden FC RDC 4 ( 4e klasse 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1De Gazelle 1191612136508649
    2DAVO 2191531117576048
    3SV Twello 216140288414742
    4DAVO 316112398673135
    5FC RDC 4188195772-1525
    6Colmschate '33 1175576471-720
    7Go Ahead Deventer 11853106091-3118
    8SV Twello 31953115397-4418
    9FC RDC 51751115562-716
    10ABC Hekwerk 119511355109-5416
    11Helios 218341172105-3313
    12Exstudiantes Zwolle 41612134982-335

    Poulestanden FC RDC 4 ( Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde Groep 1 099 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Diepenveen 100000000
    2FC RDC 400000000

    Poulestanden FC RDC 4 ( Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde Groep 1 2 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZVV Twente 21100143113
    2Jonge Kracht 1110016793
    3csv Apeldoorn 4110010193
    4Heracles Almelo Futsal 7110010193
    5Sportclub Olympic 3110010193
    6DAVO 111009093
    7Turkse Kracht 4110011383
    8Sportclub Olympic 9110010283
    9SML 1110010373
    10Blauw Wit '66 211009273
    11Heracles Almelo Futsal 611009273
    12csv Apeldoorn 511008173
    13't Peeske 211008173
    14Colmschate '33 211009363
    15Heracles Almelo Futsal 911007163
    16Morado CF 211007163
    17Sportclub Bemmel Zaal 111009453
    18Beuningse Boys 111008353
    19Orion 111008353
    20De Gastronoom Arnhem 111006153
    21Victoria Boys 1110010643
    22Heracles Almelo Futsal 411009543
    23Quick 1888 211008443
    24Union 111008443
    25SC Nowruz 311007343
    26Wilhelminaschool 111007343
    27EBZV '85 111005143
    28Excelsior '31 711005143
    29Blauw Wit 111006333
    30Zavodo 76 211006333
    31Heracles Almelo Futsal 811005233
    32Heracles Almelo Futsal 1211005233
    33Turkse Kracht 211005233
    34FC RDC 311004133
    35Turkse Kracht 511004133
    36Futsal Anouel Zutphen 111003033
    37FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 211008623
    38SC Nowruz 411006423
    39Turkse Kracht 311005323
    40Juliana '31 311004223
    41Sportclub Olympic 1311004223
    42FC Dinxperlo 111003123
    43FC Gonemo 211003123
    44LZVV/MSML.NL 411003123
    45Victoria Boys 211008713
    46Excelsior '31 811006513
    47Drienerlo 311005413
    48SC Nowruz 511005413
    49ZVV Beuningen 111003213
    50Brakkenstein 211003213
    51SC Nowruz 711003213
    52VIOD 111004403
    53FC Tinnegieter 511003303
    54SP Teuge 111001103
    55csv Apeldoorn 300000000
    56Drienerlo 400000000
    57EBZV '85 200000000
    58Excelsior '31 500000000
    59Heracles Almelo Futsal 1400000000
    60Juliana '31 200000000
    61SC Nowruz 900000000
    62FC Brasil '77 210014400
    63Brakkenstein 510013300
    64csv Apeldoorn 1010011100
    65Groen Wit '62 2100178-10
    66FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 5100156-10
    67Heracles Almelo Futsal 16100145-10
    68sv Orderbos 1100145-10
    69csv Apeldoorn 1100123-10
    70Quick 1888 4100123-10
    71ZVV Oldenzaal 2100123-10
    72ZVV Oldenzaal 7100168-20
    73ATIK 5100146-20
    74De Gazelle 2100135-20
    75SC Rijnland 1100124-20
    76FC Tinnegieter 4100124-20
    77FC Dinxperlo 2100113-20
    78Veldhoek 1100113-20
    79Zavodo 76 3100113-20
    80SC Doesburg 4100136-30
    81FC Tinnegieter 3100136-30
    82EBZV '85 4100125-30
    83De Gazelle 1100125-30
    84FC 't Hoekje/Toyota Oldenzaal 3100125-30
    85Diepenveen 1100114-30
    86Go Ahead Deventer 4100114-30
    87VVG '25 2100103-30
    88csv Apeldoorn 61001610-40
    89Excelsior '31 12100159-40
    90Brakkenstein 6100148-40
    91Brakkenstein 3100148-40
    92Excelsior '31 17100137-40
    93Groen Wit '62 3100137-40
    94Excelsior '31 9100115-40
    95ZVV Oldenzaal 11100115-40
    96Brakkenstein 1100149-50
    97Brakkenstein 4100138-50
    98FC Tinnegieter 1100138-50
    99Zuid Arnhem 2100116-50
    100Blauw Wit ’66/BLM 1100139-60
    101Brakkenstein 7100117-60
    102Excelsior '31 16100117-60
    103Zuid Arnhem 51001310-70
    104ZVV Beuningen 3100129-70
    105Excelsior '31 14100129-70
    106LZVV/MSML.NL 2100118-70
    107SC Nowruz 6100118-70
    108DAVO 41001311-80
    109ZVL 31001210-80
    110ZVV Ede 41001716-90
    111Andarinyo 31001110-90
    112SC Nowruz 101001110-90
    113ZVV Oldenzaal 61001110-90
    114FC RDC 4100109-90
    115Excelsior '31 41001314-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Essen, Sander vanTeamspeler
    Koopal, RogierTeamspeler
    Likkel, JoranTeamspeler
    Rosmalen, Stan vanTeamspeler
    Rozendom, MartTeamspeler
    Sijbring, NickTeamspeler
    Tromp, EelcoTeamspeler
    Uygun, DenizTeamspeler
    Vries, Frans deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    FC RDC 4

    VS

    Go Ahead Deventer 1

    19 april 202421:00 uur
    Keizerslanden (Deventer) Keizerslanden (Deventer) veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 4

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    3,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,39

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd