• 7 vrijdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Buschers, RemcoOverige stafTeammanager
    Jonker, JeroenTechnische stafPerformancecoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 jun.FC RDC 7 - Blauw Wit '66 214 - 1
    17 jun.FC RDC 7 - Futsal Anouel Zutphen 44 - 11
  • Poulestanden FC RDC 7 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Futsal Anouel Zutphen 41919001524410857
    2LZVV/MSML.NL 1181332114536142
    3FC RDC 6189366960930
    4SV Twello 41891871601128
    5SV Twello 31990107682-627
    6FC RDC 7208399795227
    7Helios 11975784661826
    8Holten 2177195774-1722
    9SMR 418331283139-5612
    10AZC 415311155119-6410
    11Blauw Wit '66 217201560126-666
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Buschers, RemcoTeamspelerVerdediger
    Geugies, Chris JanTeamspelerMiddenvelder
    Graaf, Stefan deTeamspelerAanvaller
    Jonker, JeroenTeamspelerAanvaller
    Kester, LeoTeamspelerDoelverdediger
    Noorlander, ShawnTeamspelerMiddenvelder
    Obbink, SjoerdTeamspelerVerdediger

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 7

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    4,85

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,35

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd