• 6 vrijdag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koopal, RogierOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden FC RDC 6 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Futsal Anouel Zutphen 41919001524410857
    2LZVV/MSML.NL 1181332114536142
    3FC RDC 6189366960930
    4SV Twello 41891871601128
    5SV Twello 31990107682-627
    6FC RDC 7208399795227
    7Helios 11975784661826
    8Holten 2177195774-1722
    9SMR 418331283139-5612
    10AZC 415311155119-6410
    11Blauw Wit '66 217201560126-666
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Essen, Sander vanTeamspelerVerdediger
    Koopal, RogierTeamspelerAanvaller
    Likkel, JoranTeamspelerVerdediger
    Schoorlemmer, SanderTeamspelerAanvaller
    Sijbring, NickTeamspelerDoelverdediger
    Tromp, EelcoTeamspeler
    Uygun, DenizTeamspelerAanvaller
    Winkels, ChielTeamspelerMiddenvelder

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    FC RDC 6

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    3,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    3,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd